Cvičení pro školy

Cvičení pro školy

Nově nabízíme pro školy cvičení s profesionálním trenérem. Tréninky jsou sestaveny dle věku a složení dětí tak, aby pro ně byl trénink dostupný, efektivní a zábavný. Cílem společného cvičení je probudit v dětech zájem o pohyb, ukázat jim základní techniky, které si mohou cvičit doma, aniž by ohrozily své zdraví a měly pro ně reálný přínos :)

Jsme si vědomi dnešní situace, kdy děti mají nedostatek nebo moc pohybu a většina z těch co se hýbou to dělají bohužel špatně. Proto je náš koncept tréninku postaven na základní pohybové přípravě a práce s vlastním tělem. Trénink obsahuje ukázky cviků pro správnou funkčnost kloubů, rozhýbání těla před cvičením nebo celodenním sezením v lavici. Dále si žáci vyzkouší lehké posilovací cviky plus přidáme pohybová cvičení jak pro jednotlivce tak i ve skupině. Ke konci se pověnujeme  uvolnění po cvičení a protažení spolu s otázkami a dotazy . Celou dobu je žákům vše vysvětlováno tak, aby si žáci odnesli co nejcelistvější obraz o správném pohybu a jeho aplikaci.

Celý program je inspirací i pro učitele pro efektivní  oživení svých hodin tělocviku.


Motivační přednášky

Velice úspěšné motivační přednášky chválené studenty i učiteli. Pečlivě sestavená prezentace z obrázků a videí, praktických úkolů a názorných ukázek. Přednášky sestavuji tak, aby děti zaujaly, bavily se, spolupracovaly, hýbaly se a byly aktivní a přítomní po celou dobu přednášky .

 Přednášíme na téma zdravého životního stylu či správného cvičení. Tyto přednášky zaberou okolo 20 až 45 minut dle cílové skupiny tak, aby nebyla pro děti únavná a udrželi koncentraci. Zároveň je kombinovaná s cvičením, aby byl koncept přednášky celistvý a co nejvíce efektivní. Program připravujeme cílený hlavně do pohybu a zábavy. Atˇ už v podobě cvičení, tak i přednášky :)