Akce pro školy

Pro základní školy, střední školy, školky, dětské domovy rádi připravíme jedinečný zážitek v podobě street workout exhibice, společného cvičení a motivační přednášky. Až dech beroucí prvky street workout exhibice vždy ohromí jak děti, tak i dospělé. Společné cvičení nabídne možnost,  jak začít pracovat efektivně a bezpečně se svým tělem a využívat prostor kolem sebe k pohybu. Celou akci podtrhává skvělá motivační přednáška plná zábavy, praktických cvičení a hlavě motivace žít svůj vlastní život podle svých snů a cílů a nově i skupinové cvičení.


Náš program je velice flexibilní, vždy naplánujeme a naceníme celou akci přesně podle požadavků a přání dané organizace. Kromě základní nabídky můžeme nabídnout také přípravu sportovně zábavných dětských dnů nebo pomoc s realizací školních projektů a jiných akcí. 

Cvičení pro školy

Nově nabízíme pro školy cvičení s profesionálním trenérem. Tréninky jsou sestaveny dle věku a složení dětí tak, aby pro ně byl trénink dostupný, efektivní a zábavný. Cílem společného cvičení je probudit v dětech zájem o pohyb, ukázat jim základní techniky, které si mohou cvičit doma, aniž by ohrozily své zdraví a měly pro ně reálný přínos :)

Jsme si vědomi dnešní situace, kdy děti mají nedostatek nebo moc pohybu a většina z těch co se hýbou to dělají bohužel špatně. Proto je náš koncept tréninku postaven na základní pohybové přípravě a práce s vlastním tělem. Trénink obsahuje ukázky cviků pro správnou funkčnost kloubů, rozhýbání těla před cvičením nebo celodenním sezením v lavici. Dále si žáci vyzkouší lehké posilovací cviky plus přidáme pohybová cvičení jak pro jednotlivce tak i ve skupině. Ke konci se pověnujeme  uvolnění po cvičení a protažení spolu s otázkami a dotazy . Celou dobu je žákům vše vysvětlováno tak, aby si žáci odnesli co nejcelistvější obraz o správném pohybu a jeho aplikaci.

Celý program je inspirací i pro učitele pro oživení svých hodin tělocviku.


Motivační přednášky

Velice úspěšné motivační přednášky chválené studenty i učiteli. Pečlivě sestavená prezentace z obrázků a videí, praktických úkolů a názorných ukázek. Přednášky sestavuji tak, aby děti zaujaly, bavily se, spolupracovaly, hýbaly se a byly aktivní a přítomní po celou dobu přednášky .

V  Motivační přednášce  se zaměříme na sny, jak objevit či rozvíjet co nás baví, na trávení volného času, či jak a proč se starat o své tělo. Dále přednášíme na téma zdravého životního stylu či Správného cvičení. Tyto přednášky zaberou okolo 20 až 45 minut dle cílové skupiny tak, aby nebyla pro děti únavná a udrželi koncentraci. Zároveň je kombinovaná s cvičením, aby byl koncept přednášky celistvý a co nejvíce efektivní. Program připravujeme cílený hlavně do pohybu a zábavy. Atˇ už v podobě cvičení, tak i přednášky :) 


Nová přednáška

Nově zařazujeme do naše programu přednášku na téma Zdravý životní styl. Tématicky sestavená prezentace, praktické cvičení a spousta informací jak začít se zdravým životním stylem. Protože je to velké a obsáhlé téma, tak jsme pro lepší pochopitelnost a následnou aplikovatelnost shrnuly toto téma  do základních čtyřech pilířů, které je nutné dodržovat. Ukážeme si, jak se dobře začít hýbat, proč je pohyb nezbytný pro naše tělo, jak určitě nezačít a i  úskalí dnešní doby v této oblasti.Exhibice street workoutu

Motivační přednášky a společná cvičení získají ještě větší rozměr po schlednutí exhibice street workoutu. Krásná ukázka základních cviků s vlastní vahou až po profesionální freestyle prvky vždy 100% zaujmou všechny věkové kategorie. To velice přispívá k celkovému konceptu a zvýšeného zájmu o společné cvičení a motivační přednášku. Ukázka trávení volného času, které je dostupné všem :)


Pokud nemáte k dispozici hrazdu, bradla, workoutové hřiště poblíž nic se neděje. Veškeré vybavení si přivezeme :)V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na email gotvald.petr@seznam.cz nebo na telefonním čísle 739 673 376. 

Exhibice a přednáška pro dětský domov v Ostravě


Zajišťujeme sportovní a zábavné dětské dny či pronájem netradičních aktivit jako jsou Bumper bally, speciální lukostřelba, šerm na kládě, slackline, skákací boty, indiánské foukačky, týmové lyže a spousty jiných sportovně zábavných stanovišť za skvělé ceny.