Fit & Move Training je novým upgradem v našem konceptu cvičení. V Rebels dáváme důraz na kvalitu před kvantitou, proto se ve skupinových i osobních trénincích věnujeme těm nejefektivnějším tréninkovým metodám.

To znamená, že vycházíme z metod a cviků, které jsou 100% neprůstřelné a efektivní.

Studujeme a učíme se od nejlepších kapacit přes pohyb, silový a kondiční trénink. Nesledujeme moderní trendy ve fitness, to nejlepší už tu dávno je. Rozvíjíme základní cviky a metody z kterých pramení původní fitness s velkým F. Většina pomůcek a různých stylů cvičení z poslední doby  je jen byznys s Vaším zdravím a masírka Vašich peněženek :)

Našim cílem je Vás a Vaše těla naučit zdravému, bezpečnému a funkčnímu pohybu, a ne jej přetěžovat a cvičit do selhání.


Je jedno jestli jsi úplný začátečník, hobík nebo aktivní sportovec. Každý trénink se naučíte pracovat se svým tělem tak, aby jste si zlepšili zdraví, kondici a celkově zesílili. Naučíme Vás technikám, které zlepší Váš osobní i sportovní život. 


Naše těla jsou stvořeny k pohybu. Přijď se naučit, jak se hýbat efektivně a bezpečně!

A jako bonus se dostaví i vizuální změny na vaší postavě :)


Tréninky jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé.  Všechny cviky mají stupně obtížnosti a ty individuálně přizpůsobíme každému z Vás.

V případě nižšího věku 18ti let - nutná konzultace předem!

Pro soukromé skupiny připravíme trénink na míru pro danou skupinu.          


Maximální kapacita na trénink je 10 osob pro Hořice, 8 pro Ostroměř

 Proto je nutné si včas rezervovat místo.  V hlavní části tréninku se můžete těšit na kombinaci cviků zaměřené na celé tělo a využívání fitness pomůcek jako závěsný posilovací systém, medicimball, kettlebell, odporové gumy, zátěžové vaky a vesty, wallball, overball, lana, slam ball  a další.


Termíny tréninků

Pondělí :        19:45    ZŠ Na Habru, Hořice, Jablonského 865                                                    80Kč

Středa:           17:30    Studio Čtyřlístek Ostroměř ( modrý domek u hlavní silnice)                      80Kč

Pátek :           17:30     Studio Čtyřlístek Ostroměř ( modrý domek u hlavní silnice)                     80Kč 

Pernamentka : 10 lekcí za 700KČ - platnost 3 měsíce


Pro rezervaci místa na tréninku vyplňte formulář níže, kde vyberete trénink, který chcete navštívit a uvedete celé Vaše jméno a email. V případě rezervace v den tréninku použijte sms s Vaším jménem a textem "rezervace pondělí / středa" a odešlete na 739 673 376. Děkujeme.


Chceš soukromý skupinový trénink?

Nemáš rád veřejné skupinové tréninky? Radši bys měl/a okolo sebe známé přátelé? Tak dej do kupy minimálně 3 lidi a napiš nám pro konkrétní informace.Tréninky pro sportovní kluby


Pro sportovní kroužky, kluby a jiné organizace připravíme trénink přímo na míru danému sportu. Veškeré vybavení přivezeme přímo za Vámi. Chcete do svých tréninků přidat funkční pohyb spolu s nejlepšími prvky z fitness a zvýšit tak fyzickou přípravu? Či jen zpestřit dosavadní trénink? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vzájemnou spolupráci :)