Cvičení pro děti


Ahoj přátelé,
rádi bychom Vám představili novinku našeho Gymu v této nelehké době. Připravujeme video tréninky pro Vaše děti, ale i pro Vás :) Víme, že současná situace je náročná jak psychicky, tak i fyzicky, a není tajemstvím, že k dobré náladě a odreagování slouží dobrý trénink a pohyb :) A fakt, že dlouhodobé sezení není dobré pro naše těla a děti obzvlášť, není tajemstvím. Inspiraci jak doma můžete sedět a nezatěžovat vaše těla najdete pod tlačítkem níže.


Každé úterý a čtvrtek přidáme na náš YouTube kanál nové video s tréninkem pro děti. Stejně jako v Gymu budeme chtít, aby se děti hýbaly bezpečně,efektivně a zábavně. Připravujeme pro ně různé výzvy, soutěže a další aktivity, které je budou motivovat cvičit i v jiné dny. A často se do tréninků zapojíte i vy, rodiče :) Buďme dětem oporou a motivací a uvidíte, že Vás to odreaguje všechny od denní, často stresující rutiny :)

Současná situace je náročná pro všechny ve všech směrech. Proto jsou pro Vás tréninky zdarma, jako poděkování, že jste s námi a Vaším úžasným dětem za jejich nadšení při cvičení v Gymu. Stejně tak mohou být tréninky inspirací pro všechny ostatní děti a rodiče, co se chtějí odreagovat a posílit své zdraví.
Budeme rádi za každou Vaší zpětnou Vazbu, abychom mohli videa vylepšit k dokonalosti.

Situace nejen pro podnikatele je dnes náročná, náklady vysoké, příjmy malé a budoucnost nejistá. I našeho Gymu se existenční krize dotýká. Nebojte, nekončíme a budeme se rvát dokud nevyhrajeme, ale pokud by jste chtěli podpořit naší práci pro Vás drobným příspěvkem, zakoupením poukazu či současného online tréninku (pro dospělé), budeme Vám vděčni.

Krav Maga pro děti 

Všestranná pohybová příprava pro děti zábavnou a efektivní formou


Učíme děti správným sportovním návykům a kladnému vztahu k pohybu. Vytváříme kvalitní tělesný a pohybový základ do života i do dalších sportů.


Všestranné pohybové tréninky rozvíjející základní pohybové dovednosti, zdravý pohyb, kondici a sílu. Naše hlavní body pro sestavování tréninků jsou bezpečnost, jednoduchost, variabilita, zábava a hlavně efektivita.  

Chceme, aby naše děti využívaly svůj čas smysluplně a efektivně, jak v rámci tréninku, tak i následně ve svých životech. Jsme si vědomi, že děti se učí tím co vidí a ne co slyší. Proto jim půjdeme příkladem a budeme se je snažit motivovat k vlastním snům a cílům a pomůžeme jim spolu s rodiči na cestě k jejich dosažení.  

Jak se přihlásit

. První trénink je zdarma

. Přihlásit se můžete kontaktním formulářem níže, nebo na telefonním čísle 739 673 376.

. Cena 300,- / měsícKdy a kde cvičíme


Pondělí 

Mladší dětí (4-8 let) 15-16hod
Starší děti ( 9-14 let) 16-17hod

Středa

Mladší dětí (4-8 let) 15-16hod
Starší děti ( 9-14 let) 16-17hod

Pátek

Mladší dětí (4-8 let) 15-16hod
Starší děti ( 9-14 let) 16-17hod

Najdete nás v Rebels Gym, Žižkova 1021. Budova B, 2. patro.

Kontaktní formulář.