Akce pro školy

Pro základní školy, střední školy, školky, dětské domovy rádi připravíme jedinečný zážitek v podobě street workout exhibice, společného cvičení a motivační přednášky. Až dech beroucí prvky street workout exhibice vždy ohromí jak děti, tak i dospělé. Společné cvičení nabídne možnost,  jak začít pracovat efektivně a bezpečně se svým tělem a využívat prostor kolem sebe k pohybu. Celou akci podtrhává skvělá motivační přednáška plná zábavy, praktických cvičení a hlavě motivace žít svůj vlastní život podle svých snů a cílů.


Náš program je velice flexibilní, vždy naplánujeme a naceníme celou akci přesně podle požadavků a přání dané organizace. Kromě základní nabídky můžeme nabídnout také přípravu sportovně zábavných dětských dnů nebo pomoc s realizací školních projektů a jiných akcí. 

Cvičení pro školy

Nově nabízíme pro druhé stupně základních škol a střední školy cvičení s profesionálním trenérem. Tréninky jsou sestaveny dle věku a složení dětí tak, aby pro ně byl trénink dostupný, efektivní a zábavný. Cílem společného cvičení je probudit v dětech zájem o pohyb, ukázat jim základní techniky, které si mohou cvičit doma, aniž by ohrozily své zdraví a měly pro ně reálný přínos :)

Jsme si vědomi dnešní situace, kdy děti mají minimum pohybu a většina z těch co se hýbou to dělají bohužel špatně. Proto je náš koncept tréninku postaven na základní pohybové přípravě a práce s vlastním tělem. Trénink obsahuje ukázky cviků pro správnou funkčnost kloubů, rozhýbání těla před cvičením nebo celodenním sezením v lavici. Dále si žáci vyzkouší lehké posilovací cviky plus přidáme pohybová cvičení. Ke konci se pověnujeme  uvolnění po cvičení a protažení spolu s otázkami a dotazy . Celou dobu je žákům vše vysvětlováno tak, aby si žáci odnesli co nejcelistvější obraz o správném pohybu a jeho aplikaci.


Orientační čas : 45 min

- 1 třída  500,- (cca 30 dětí)

- 2 třídy 800,- ( 2x45min)

- 3 třídy 1300,- (3x45min)

- 4 třídy 1600,- (4x45min)

Cestovní výdaje nejsou součástí ceny. Motivační přednášky

Velice úspěšná motivační přednáška chválená studenty i učiteli. Pečlivě sestavená prezentace z obrázků a videí, praktických úkolů a názorných ukázek. Přednášky sestavuji tak, aby děti zaujaly, bavily se, spolupracovaly, hýbaly se a byly aktivní a přítomní po celou dobu přednášky .

V přednášce pro první stupně se zaměříme na sny, jak objevit či rozvíjet co nás baví, na trávení volného času, či jak a proč se starat o své tělo. Tato přednáška zabere okolo 20 minut, aby nebyla pro děti únavná a udrželi koncentraci. Zároveň je kombinovaná s cvičením, aby byl koncept přednášky celistvý a co nejvíce efektivní. Program připravujeme cílený hlavně do pohybu a zábavy. Atˇ už v podobě cvičení, tak i přednášky :) 

Čas přednášky pro druhý stupeň a střední školy se natáhne cca na 45 minut, zde se zaměříme na uvědomění, životní volby a rozhodnutí, sebelásku, cíle a překonání překážek a zodpovědnost.


Přednáška + cvičení pro 1 stupeň, orientační čas 45min, cca 30 dětí na třídu

- 1 třída  - 500,- 

- 2 třídy - 800,- ( 2x45min)

- 3 třídy - 1300,- (3x45min)

- 4 třídy - 1600,- (4x45min)Přednáška pro 2 stupeň a střední školy, orientační čas 45 min 

Cena : 500,-

Cestovní výdaje nejsou součástí ceny

Exhibice street workoutu

Motivační přednášky a společná cvičení získají ještě větší rozměr po schlednutí exhibice street workoutu. Krásná ukázka základních cviků s vlastní vahou až po profesionální freestyle prvky vždy 100% zaujmou všechny věkové kategorie. To velice přispívá k celkovému konceptu a zvýšeného zájmu o společné cvičení a motivační přednášku. Ukázka trávení volného času, které je dostupné všem :)


Cena : 400,-  10-15 min, 

Zapůjčení mobilní hrazdy 200,-


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na email gotvald.petr@seznam.cz nebo na telefonním čísle 739 673 376. 

Exhibice a přednáška pro dětský domov v Ostravě


Zajišťujeme sportovní a zábavné dětské dny či pronájem netradičních aktivit jako jsou Bumper bally, speciální lukostřelba, šerm na kládě, slackline, skákací boty, indiánské foukačky, týmové lyže a spousty jiných sportovně zábavných stanovišť za skvělé ceny.