HAPPY FIT KIDS

Všestranná pohybová příprava pro děti zábavnou a efektivní formou
Učíme děti správným sportovním návykům a kladnému vztahu k pohybu. Vytváříme kvalitní tělesný a pohybový základ do života i do dalších sportů.


Všestranné pohybové tréninky rozvíjející základní pohybové dovednosti, zdravý pohyb, kondici a sílu. Naše hlavní body pro sestavování tréninků jsou bezpečnost, jednoduchost, variabilita, zábava. Ale to není vše, kromě práce na zdravém těle budeme pracovat i na zdravém duchu, sebedůvěře, zodpovědnosti, přátelství, úctě, pokoře, disciplíně, fair play a cílevědomosti.   Chceme, aby naše děti využívaly svůj čas smysluplně a efektivně, jak v rámci projektu, tak i následně ve svých životech. Jsme si vědomi, že děti se učí tím co vidí a ne co slyší. Proto jim půjdeme příkladem a budeme se je snažit motivovat k vlastním snům a cílům a pomůžeme jim spolu s rodiči na cestě k jejich dosažení.  

Jak se přihlásit

. ideálně, když se na trénink dostaví i rodič dítěte,     pro vlastní zkušenost a informovanost 

. přihlásit se mohou děti od 5-13 let, či po     předchozí  domluvě 

. před prvním tréninkem je potřeba vyplnit   přihlašovací formulář ( buď na tréninku nebo   zašleme emailem)

. cena 50 ,-

. Permanentka 10+1 500,-


Kdy a kde cvičíme


. cvičíme ve středu na ZŠ Dobrá Voda (Dobrá  Voda  u Hořic 86, vchod zleva za budovou) 
. začátek 16:00 - sraz o cca 10 min dříve
. konec   17:00 
. s sebou stačí mít jen vodu, vhodný oděv a   hlavně dobrou náladu  :)

 K tréninkům se mohou připojit i rodiče a společně půjdeme dětem příkladem, jak ve sportovní přípravě, tak i v té mentální. Děti se učí tím co vidí u svých nejbližších a ve svém okolí. Chceme být pro ně vzory a inspirací a vytvářet okolo nich to prostředí, které je bude formovat tak, aby z nich vyrůstaly sebevědomé, zodpovědné a cílevědomé bytosti, co změní svůj život a ovlivní tím životy dalších lidí.