AKRO JÓGA VOL.2

13.05.2022

Akrojóga je pro všechny, kdo chtějí s partnerem/partnerkou začít s nějakou párovou aktivitou. Pro ty, kteří se pokouší přimět své dítko k pohybu. Pro ty, kdo hledají činnost, která kromě tužení těla přináší taky radost a zábavu, prohlubuje a prověřuje vztahy. Pustíte-li se do praktikování akrojógy, posílíte ruce, nohy i střed těla, zocelíte zápěstí, zlepšíte svoji flexibilitu, zapracujete na koordinaci a balancu. Budete citlivější při vnímání vlastního těla a zlepší se vaše propriocepce (polohocit). Kromě toho s akropartnerem prohloubíte komunikaci, důvěru, zapracujete na kooperaci, prověříte svůj vztah v náročných situacích a užijete si spoustu legrace. A navíc budete mít cool fotky a videa, kterejma můžete nacpat instagram:). Samá pozitiva, nezdá se?

CO TO JE

Akrojóga je přesně to, co její název napovídá. Jedná se o kombinaci akrobacie a jógy. Dva lidi spolu cvičí tak, že jeden zvedá toho druhýho na svých rukou a nohou. Uuu, to zní náročně, co? Nestahujte ale kalhoty, brod je ještě daleko! Když si na Google nebo YouTube dáte vyhledávat akrojógu, narazíte jistě na hodně hustých a těžkých sestav, nicméně tahle disciplína má v arzenálu i spoustu krásných pozic a kombinací i pro naprosté začátečníky. To je krása tohohle sportu. Každý si najde roli a úroveň, která pro něj bude ideální.

Těšte se na  rozcvičku, cviky od lehčí náročnosti až po těžší prvky. Na závěr se hezky protáhneme a ukážeme si kompenzační cvičení pro záda :) 

Kurz je pro páry i jednotlivce!

Registrace

Datum: 13.5.2022 - Pátek

Čas: 18:00

Místo: Rebels Gym, Žižkova 1021 Hořice

Cena: 500,-

Postup registrace

1) Zaplaťte Vámi vybraný kurz v celé částce
2) Číslo účtu 123-2098180247/0100 / Do poznámky napište své jméno + Acro 
3) Vyplňte formulář + potvrďte kolonku "Kurz zaplacen"
4) Odešlete formulář
5) Po připsání částky na náš účet Vám potvrdíme přijetí platby a Vaší účast na kurzu, spolu s doplňkovími informacemi.

Pokud se nemůžete kurzu zúčastnit, můžete místo sebe zvolit náhradu. Částka je však nevratná. V případě zrušení z naší strany či nařízením vlády se částka vrací v plném výši.