Workshop  Jak /NE/začít-již proběhlo

15.12.2018

Rebels představuje první workshop z oblasti inteligentního pohybu na téma "Jak /NE/začít"
Kurz je určen všem, co se chtějí naučit dobře hýbat nebo se chtějí konečně začít dobře hýbat. Ideální pro začátečníky, ale i pro ty co se již pohybu věnují. Vhodný také pro trenéry a kouče jako rozšíření svých dosavadních znalostí. Workshop bude veden jednoduchou srozumitelnou formou tak aby všichni pochopili důležitost správného pohybu. 
Jak /NE/začít je přípravným workshopem pro pokročilé kurzy "/RE/Start", které budou následovat v příštím roce.

PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE NA EMAIL gotvald.petr@seznam.cz DO 13.12.2018. ZDE UVEĎTE NÁZEV KURZU, JMÉNO A TELEFONNÍ KONTAKT. 

Výtěžek z workshopu věnujeme projektu Ježíškova vnoučata. Děkujeme že se registrujete. Pokud nemůžete dorazit, můžete přispět libovolnou částkou, nebo jen sdílet a pozvat své přátelé :)


Abychom se naučili, jak dobře a efektivně začít, musíme si nejdřív uvědomit, co a proč nefunguje a vůbec s tím nezačínat či to přestat dělat a začít se věnovat něčemu, co bude efektivní a bezpečné. 


Takže se pořádně zahřejeme na rotopedu nebo pořádným kardiem, a trochu protáhneme statickým strečinkem. Pro začátek dáme lehčí váhy na kladkách, abychom to nepřepískli, a protože dřepy škodí kolenům, tak dáme sérky na legpressu. Ale co, nemáme na to celý rok tak si dáme pořádně do těla. Projedeme celé tělo na několika strojích po X sérkách. Nebo zajdeme na pořádnej hadcore kruháč či skupinovku a propotíme i spodky, páč to je známka dobrého tréninku. Čím víc, tím líp.. a když nemůžeš, tak to tam pošli ještě víc. Na konec si dáme nějakou třešničku v podobě angličáků či planku na výdrž. Holky, hlavně bacha na železo, budete vypadat jako Arnold. Jo pár dní si nesednem na záchod, ale další známka dobrého tréninku a hlavně co bolí, to roste. Nezapomenem nakoupit super protein, BCAA, spalovače, creatiny a necháme si sestavit goood jídelníček a dáme si fajn dietku. Spojíme to s běháním, to teď frčí a nic na tom není, pořídíme neonové doplňky,kompresní návleky a tradá...


Pokud ti je něco z toho povědomé,ať už z praxe či doslechu, tak právě pro tebe bude tento kurz vysvobození z mýtů a legend dnešního fitness. Tělo máš jen jedno a času nemáš nekonečno, tak ho zbytečně nemuč nic neděláním natož špatným děláním.
Naučíme tě ty nejpodstatnější základy, které mají tisíckrát větší přínos než rok ve fitku či početných skupinovkách různého zaměření. Nevěříš? Tak si to přijď vyzkoušet 15.12. od 13hodin na ZŠ Na Habru. 


Program workshopu:
-Vývoj fitness do SCI-FI fitness
-Jak a čím v tom chaosu nezačít
-Top mýty o cvičení
-Top kontraproduktivní cviky
-Rozcvička aneb jak si nezničit trénink
-Dýchací techniky, kloubní mobilita, restartování špatných pohybových vzorců a pohybová příprava
-Síla jako základ všeho, druhy síly a její využití
-Tělo jako jeden celek
-Jaké části obsahuje ucelený trénink a bez čeho se neobejde


Na konci dostanete manuál s probranými tématy a jednoduchý tréninkový plán efektivní a bezpečný začátek. Dále certifikát o absolvování semináře a otužovací program. Plus slevu na další návazné semináře.
Po celou dobu kurzu bude k dispozici dobrá káva a drobné občerstvení.


Cena: 400,-
Orientační čas kurzu 3-4Hod.
Workshop povede profesionální trenér Petr Gotvald
Info o Petrovi v sekci Osobní trénink


PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE NA EMAIL gotvald.petr@seznam.cz DO 13.12.2018. ZDE UVEĎTE NÁZEV KURZU, JMÉNO A TELEFONNÍ KONTAKT. 


Těšíme se na Vás :)


Tým Rebels