Foam rolling / Válečkování

26.11.2021

Uvolnění-regenerace - prevence

Myofasciální uvolňování  je typ ošetření, které se používá ke snížení napětí a bolesti v systému pojivové tkáně těla. Je určen ke zlepšení rozsahu pohybu, flexibility, stability, síly, výkonu a zotavení. Funguje také jako prevence proti zranění a svalovým bolestem.

Uvolnění spouštěcích bodů nebo uzlů, stejně jako okolní oblast, je předmětem léčby myofasciálního uvolnění. Nejenže to rozptyluje bolest v konkrétním spouštěcím bodě, ale může také pomoci zastavit bolest "zvlnění" do jiných částí těla.


. Pomáhá obnovit správnou mechaniku těla
. Pomáhá snižovat bolest
. Zvyšuje sílu a výkon
. Zvyšuje flexibilituPro maximální zlepšení si odnesete velice jednoduchý tréninkový program o jednom cviku a válečku, který Vás, stejně jako mě, během krátké doby výrazně zlepší.


Na tomto kurzu si představíme pomůcky jako jsou pěnové válce různých měkkostí a tvarů, různé masážní míčky, tyče i běžně dostupné prostředky, které máte doma k dispozici. 

Důkladně si řekneme a ukážeme správné techniky, které Vám uvolní celé tělo jednoduchou a bezpečnou cestou se spoustou benefitů. 

Kurz je vhodný pro aktivní sportovce, kteří si chtějí zlepšit přípravu na výkon, samotný výkon, tak i následnou regeneraci. Využití automasážních technik ocení i běžný člověk, který potřebuje ulevit od bolesti a uvolnit své tělo třeba při  sedavém zaměstnání.


Datum :  pátek 26.11.2021

Čas: 17 : 30

Rozsah : 3 hodiny

Místo : Rebels Gym

Cena : 500,-

Kapacita: 10 osob

Kurz povede: Petr Gotvald

Registrace

Pro 1OO% registraci uhraďte celou částku na účet.č. 123-2098180247/0100. Pokud se nemůžete kurzu zúčastnit, můžete místo sebe zvolit náhradu. Částka je však nevratná.

Pokud dojde ke zrušení kurzu z důvodu vládních nařízení , zálohu Vám vrátíme v celé částce.