Life style víkend

10.09.2021

Pohyb - Strava - Regenerace - Zdraví - Mysl

Tento víkend je vstupní branou do světa správného pohybu, zdravé stravy, efektivní regenerace, pevného zdraví a duševní síly.


Ukážeme Vám komplexní pohled na jednotlivé segmenty zdravého životního stylu. Zároveň uvidíte, jak vše se vším souvisí a jedno ovlivňuje druhé :)

Čekají na vás tématické přednášky a hlavně praktická cvičení, protože vlastní prožitek je nejvíc :)


Pohyb

Dostanete kompletní a ucelené informace o efektivním a bezpečném pohybu a tréninku. Naučíte se dobře dýchat a hýbat, připravit se na trénink i běžný (ne)pracovní den. Dostanete manuál s probranou tématikou a měsíčním programem pro rozhýbání a posílení Vašeho těla přesně na míru Vašim potřebám. Plus se naučíte pracovat s automásážními pomůckami, které Vás zbaví bolesti v problémových oblastech.

Jídlo

Správná výživa tedy není jen pro ty, kteří chtějí zhubnout nebo přibrat. Jste unavení nebo každou chvíli nemocní? Zamysleli jste se někdy nad tím proč tomu tak je? Třeba by stačilo, kdybyste změnili skladbu vašeho jídelníčku.

Jídlo má sloužit jako zdroj energie, vitamínů a minerálů. Bohužel tomu tak u většiny potravin není. Ale nezoufejte. Rádi vám poradíme co jíst, jak to jíst, kdy to jíst... A hlavně věříme tomu, že si pochutnáte.

Regenerace

Právě regenerace je klíčová pro Váš úspěch ve sportu či hubnutí a hlavně pro kvalitní život. Patří do ní kvalitní spánek, správné dýchání či otužování a mnoho dalšího. Všechny tyto témata si pečlivě projdeme a naučíme Vás regeneraovat na maximum.

Mysl

Ve zdravém těle, zdravý duch. Ale platí to i opačně, to znamená, že pokud budete mít binčus v hlavě a přemýšlet negativně, bude to zákonitě ovlivňovat i vaše tělo. Proto je třeba se věnovat i této části a posilovat Vaše oblasti jako je uvědomění, vnitřní síla či sebeláska. To jsou právě ty oblasti, které budou vaším akcelerátorem do lepšího života nebo naopak kotvou, co vás bude stahovat ke dnu :) A přesně na ně se zaměříme v přednášce a praktických cvičeních, které Vás budou provázet celý víkend.

Dech

Dech je nedílnou součástí našich životů, přesto si ho celkem málo uvědomujeme. Během víkendu si uděláme pár dechových testů a budeme pracovat na zkvalitnění dechového vzoru pro běžný život, tak pro efektivnější trénink. Dech je základním kamenem a je důležitější než si většina lidí myslí. Skrze dech jsme schopni ovlivnit své zdraví, ale pokud dýcháme špatně a nevědomě, naši kvaltu bytí to bude degradovat. Těšit se můžete na ukázky dechových technik z Oxygen Advantage či Buteyko dechová cvičení  a podíváme se i na  tolik populární Wim Hof Metod.


Víkendem Vás provede majitel Rebels Gymu a hlavní instruktor Petr Gotvald a Výživový poradce, masér Lukáš Vaníček.


Kde bude víkend probýhat?

Malá Hofmanka - to je útulná, nově postavená chalupa na krásném a úžasně klidném místě, na polosamotě na stráni u lesa v Krkonoších s potokem a koupacím sudem :)

Evoluce redukcí...mnohdy nemusíte nic přidávat, stačí naopak některé věci přestat dělat a progres se dostaví sám

RegistraceTermín: 10-12.9.2021
Místo: Vítkovice v Krkonoších


Cena do 23.7.2021  3850,-

Cena od 24.7.2021  4350,-


V ceně je :
. 2x večeře, 2x snídaně, 1x oběd
. Kompletní ubytování včetně povlečení, ručníků, WiFi a úklidu
. Kompletní program s osobním přístupem trenéra a výživového poradce. Informace a praxe, která svojí hodnotou daleko převýší hodnotu víkendu
. Koupel ve finském sudu

. Tejpování zdarma
. Dárek + certifikát 

. Jedinečný zážitek a prožitek

Postup registrace

1) Zaplaťte zálohu 1000,-

2) Číslo účtu 123-2098180247/0100 / Do poznámky napište své jméno + Lifestyle
3) Vyplňte formulář + potvrďte kolonku "ZÁLOHA ZAPLACENA"
4) Odešlete formulář
5) Po připsání částky na náš účet Vám potvrdíme přijetí zálohové platby a Vaší účast na víkendu, spolu s doplňkovími informacemi.