Offline víkend v levandulových loukách 

31.07.2020

Termín pro rok 2021 připravujeme.

Vypni a relaxuj

Jak to ale udělat? Změníš prostředí, vyměníš svoji běžnou džungli za oázu klidu a harmonie. Zbavíš se všech rušivých elementů jako je mobil, počítač, tablet, televize atd. Vystoupíš ze své pohodlné komfortní zóny a sejmeš svojí pozornost z venkovního světa, všech nedostatků a chyb. Namísto toho se zaměříš na svůj vnitřní svět, na již dosavadní hojnost a své úspěchy. 

Ano, lépe se to píše než dělá, ale vše je to dovednost. A ta se zlepší opakováním. A to bude hlavní bod letošního Offline víkendu. Zlepšit si dovednost odpočinku a relaxu a navýšit svůj stav uvědomění v oblasti sebelásky. 

Co tě dál čeká?

V nádherném prostředí božsky vonící levandule se budeme kromě rozvoje vnitřního světa věnovat i naší fyzické schránce. Žádná velká dřina, ale ranní pohybové probouzení, které Vám nastartuje tělo i mysl. Příjemné procházky po okolí a cvičení na rozhýbání a posílení těla vhodné pro všechny. 

Nebude chybět i dost prostoru pro Vás samotné. Ten můžete využít dle svých představ s knihou mezi řádky levandule, posezení s levandulovou kávou v altánku, procházkou po okolí či do levandulového krámku, kavárny nebo si objednat speciální levandulovou masáž. 

Celý program je dobrovolný. Víme, že každý relaxuje dle svého a pokud budete mít chuť trávit pobyt jinak než ve skupině, máte možnost volby.

Další informace

Budeme bydlet ve stanech na levandulové farmě. Zde můžeme využít zázemí velkého altánu s ohništěm, vodou a levandulovým občerstvením jako je levandulové pivo, víno, limonády, káva, zmrzlina atd. Sociální zázemí nám poskytne externí umyvadlo na omytí a jak jinak než levandulová kadibudka :)


Po tomto víkendu se nebudete chtít vrátit zpět do své džungle a zapínat svůj mobil. Budete nabití pozitivní energií až po uši. Odpočinek, zážitky, poznání, přátelé, zábava. To vše a ještě víc na Vás čeká na Offline víkendu.


Kapacita: 10 míst

Místo : Levandulová farma Bezděkov

Datum: 

Cena: 1499,- 

V ceně je ubytování ve vlastních stanech, dvě snídaně, oběd a dvě večeře. Celovíkendový program. Po domluvě je možné zajistit společný odvoz.

Registrace - postup


  1.  Uhraďte prosím 1499,- Kč na účet 107-7607860287 / 0100 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím: "Jméno příjmení Offline víkend 2021".
  2. Po uhrazení víkendu zašlete email pomocí formuláře níže. Zde do kolonky "Zpráva" napište info o úhradě semináře (stačí napsat "uhrazeno"). Bez uhrazení je registrace neplatná. V případě neúčasti je možno za sebe poslat náhradníka, anebo poplatek převést na jiný víkend,seminář, trénink atd. - poplatek za Offline víkend  je však nevratný