Offline víkend 19.-21.7.2019 

19.07.2019

Offline víkend je relaxačně pohybový pobyt pro naše uhnaná těla a mysl v krásné přírodě levandulových polích. 

Proč by jsi měl/a jet na offline víkend? Protože tam přijmeš výzvu odložit svůj mobil. A to může být fakt challeng.
Ale vidím hned dva hlavní důvody, proč by si jí měl/a přijmout.
Průměrná statistika📈 v ČR říká, že strávíme čučením do mobilu cca 730 hodin za rok. Takže ...
1️⃣
Pokud se člověk věnuje špatnému držení těla 730 hodin, je jisté, že se to někde negativně projeví a bude to bolet.
2️⃣
Ten měsíc života v roce Vám už nikdo a nic nevrátí. Prostě spláchnete měsíc svého už tak krátkého života do 🚽
Tak na nic nečekej a přihlas se na víkend, kde se naučíš odkládat telefon a naučíš se jak se dobře hýbat, efektivně odpočívat  a minimalizovat tak následky moderní doby :) 

Jedinečná možnost

Všichni potřebujeme pravidelně vypnout a relaxovat. Pověnovat se odpočinku našeho těla a mysli. Ale kdo to umí, respektive, kdo na to má čas. Práce, povinnosti, děti, škola atd...Kdo by to neznal. Prostě není čas. Pravda je taková, že času máme všichni stejně, jde jen o to si ho umět zorganizovat. A právě pro Vás co ten čas "nemáte" je tenhle víkend jedinečnou možností, jak zastavit a užít si víkend skutečného odpočinku. 

Jedinečný zážitek

Když už se urvem a jedem na nějaký welness víkend či dovolenou, stejně furt koukáme do mobilu kam pojedem příště, fotíme a sdílíme fotky, užíváme si luxusu a pohodlí. Tak přesně nic z toho tady nezažijete :) A v čem je teda ten super zážitek? V kouzlu přítomného okamžiku a jeho prožití. Zavnímat tu kouzelnou esenci krásy života, přírody, pohybu a radosti ze skutečného života.  

Únik z digitálního světa a komfortní zóny

Sice žijeme v moderní době a pořád se vše posouvá, ale posouvá se i naše štěstí? Pojďte si vyzkoušet jaké to je opustit tenhle digitální svět a atakovat hranice své komfortní zóny. Minimalizovat pozornost na vnější svět a zaměřit se o to víc na ten svůj vnitřní. Proto tento víkend odložíme naše chytré telefony, vypneme data a wifi a shodíme jistič s elektřinou. Vyměníme svojí pohodlnou postýlku za stan, houpací síť či širák. Koupelnu za lavor a záchod za kouzelnou kadibudku :) 

Program víkendu

Pátek: příjezd je mezi 13-14 hodinou. Po ubytování bychom si vyšli na krátkou procházku do nádherné přírody. Zde bychom se seznámili více mezi sebou a také s víkendem. Pak bude následovat čas jen pro Vás, kdy se můžete věnovat tomu na co budete mít chuť. Večerní program bude hlavně o zábavě. Na večerní opékání a grilování si vezměte co máte rádi :)

Sobota: ráno nastartujeme naše těla raním probouzením v levandulových polích. Poté si dáme snídani,dopolední pohybový trénink a obídek. Po něm se přesuneme k vodě, kde bude prostor pro relax, zábavu i pohyb po celé odpoledne. Večer nás čeká volná zábava, večeře a posezení.

Neděle: stejně jako v sobotu se hned po ránu pověnujeme rozhýbání těla a nastartování mysli. Po snídani budete mít volný prostor na co jen budete chtít. Nejdéle ve 12 odjezd :)


Život se skládá z našich voleb a rozhodnutí, proto nebudeme nikoho do ničeho nutit. Prostě máte právo vlastní volby jak si užijete tento víkend. Jak už jsme psali, jde hlavně o Vás :) Pokud pro Vás bude největší relax knížka a procházky o samotě, plně to budeme respektovat :) V předběžném programu může dojít ke změnám . Ale určitě si to užijí všichni :) 

Cena víkendu 990,-

Cena zahrnuje ubytování za osobu a stan, 2x snídani, 1x oběd a 1 x večeři.


Registarce na Offline víkend