Offline víkend

10.06.2021

Vypni a relaxuj

Jak to ale udělat? Změníš prostředí, vyměníš svoji běžnou džungli za oázu klidu a harmonie. Zbavíš se všech rušivých elementů jako je mobil, počítač, tablet, televize, Wi-Fi atd. Vystoupíš ze své pohodlné komfortní zóny a sejmeš svojí pozornost z venkovního světa, všech nedostatků a chyb. Namísto toho se zaměříš na svůj vnitřní svět, na již dosavadní hojnost a své úspěchy.  

KLID - ŠUMĚNÍ LESA - ZURČENÍ POTOKA - ZPĚV PTÁKŮ - SDÍLENÁ RADOST

V nádherném místě obklopeném lesy se budeme kromě rozvoje vnitřního světa věnovat i naší fyzické schránce. Žádná velká dřina, ale ranní pohybové probouzení, které Vám nastartuje tělo i mysl. Příjemné procházky po okolí a cvičení na rozhýbání a posílení těla vhodné pro všechny.  Místem protéká krásný Zlatý potok, který Vám dodá energii při otužování.

Dále na Vás čeká jemná jóga a úvod do technik NLP (Neurolingvistické programování) a technik energetické psychologie. Což zjednodušeně znamená, že přeměníme negativní a omezující mentální a emoční vzorce na prospěšné, které nám pomohou k lepšímu životu :)

Nebude chybět i dost prostoru pro Vás samotné. Ten můžete využít dle svých představ s knihou v houpací síti, posezení u šumějícího potoka, procházkou po okolí nebo sluněním na lehátku  a užívání si přítomného okamžiku.

 A to bude hlavní bod letošního Offline víkendu. Zlepšit si dovednost odpočinku a relaxu a navýšit svůj stav uvědomění v oblasti sebelásky.  Celým víkendem Vás budou provázet malá cvičení pro kultivaci těchto dovedností.

Výstup z komfortní zóny je důležitým krokem pro odpoutání se z okovů dnešní doby. Proto budeme bydlet ve stanech, autech či hamakách, vařit si budeme na ohni v kotlíku, pitnou vodu budeme čerpat z lesní studánky a sprchu nám zajistí voda z potoka, případně mobilní sprcha. V případě deštíku nám úkryt poskytne párty stan :)

Celý program je dobrovolný. Víme, že každý relaxuje dle svého a pokud budete mít chuť trávit pobyt jinak než ve skupině, máte možnost volby.  

Další informace

Po tomto víkendu se nebudete chtít vrátit zpět do své džungle a zapínat svůj mobil. Budete nabití pozitivní energií až po uši. Odpočinek, zážitky, poznání, přátelé, zábava. To vše a ještě víc na Vás čeká na Offline víkendu. 

Úmyslně jsme vybrali toto místo, kde je krásná energie, klid a maximální spojení s přírodou. V noci ničím nerušená tma a magický výhled na nebe.

Kdy : 10.6 - 13.6.2021

Začátek: 16h ( Příjezd kdykoliv po 13h)
Konec: Neděle cca 12-14h
Kde : okolí Bystré, Orlické hory 
Volná místa : 5
Cena : 2500,-
V ceně je pronájem prostoru (3500m2) pro Vaše stany a auta s veškerými poplatky. Dále tři snídaně, dva obědy a dvě večeře a celo víkendový program. Po domluvě je možné zajistit společný odvoz. 

Můžeme zapůjčit stany, hamaky, samonafukovací matrace i spacáky. Stačí napsat, co by jste potřebovali.

Na víkend je možné se dostavit i v průběhu pátku.

Postup registrace

  1. Vyplňte formulář níže
  2. Zaplaťte zálohu 1000,-
  3. Číslo účtu 123-2098180247/0100 / Do poznámky     napište své jméno + offline víkend
  4. Potvrď kolonku "ZÁLOHA ZAPLACENA"
  5. Odešlete formulář
  6. Teprve po připsání platby na náš účet je Vaše registrace 100% platná. Dále obdržíte email s potvrzením platby a detailními informacemi k víkendu.