Příměstský tábor Rebels Gym 2

Nové termíny připravujeme 

Možná, že jste už vyzkoušeli velké množství táborů, ale stále to nebylo ono. Možná se vaše dítě vrátilo z tábora zklamané. Možná máte pocit, že program tábora byl zábavný, ale chybělo využití v běžném životě. Možná je načase změna na něco nového. Zkrátka chyběla přidaná hodnota.... 


Vaším řešením je právě tento příměstský tábor.

Chceme, aby tábor Vaše dítě bavil a zároveň byl smysluplným přínosem pro jejich rozvoj.
Chceme, aby Vaše dítě zažilo plno zábavy a zároveň si zvýšilo zdravé sebevědomí.
Chceme, aby čas strávený na táboře měl reálný přenos do osobního a praktického života.


Co uvidí, uslyší také zažijí

Aby si odnesli maximum informací a zkušeností, budou je celý týden provázet modelové situace. Slyšet a vidět je skvělé, ale vlastní zážitek a zkušenost jim dá mnohem více. 

JAK BUDE TÁBOR PROBÍHAT

RÁNO
Své děti doprovodíte do Rebels Gym mezi 8:00 - 8:30, kde si je od vás převezmeme. Aktivní program je od 8:30 hod, ale po předchozí domluvě není problém děti přivést dříve. Přizpůsobíme se Vašim potřebám.
DOPOLEDNE
Dopoledne se budeme věnovat pohybu a sportovním hrám.
+ domácí svačina.
OBĚD
Obědy budou zajištěné dle denního programu. Budeme na ně docházet, nebo je přivezeme či sbalíme s sebou.
ODPOLEDNE
Na odpoledne jsou připravené exkurze či interaktivní přednášky od členů integrovaného záchranného systému a psovodů. Děti také čekají modelové situace, trénink technik Krav Maga, paintball a spousty dalšího.
+ domácí svačina
VEČER
Program pro děti je plný zábavy a smysluplného obsahu. Konec aktivního programu je v 16:30 hod. 

Co děti na táboře zažijí

Modelové situace

Které nejvíce prověří, co se vaše dítě naučilo. Vše s ohledem na individuální vývoj dítěte. 

Odpoledne na stanici HZS

Jedno odpoledne strávíme důkladnou exkurzí hasičské stanice spolu s tematickým programem. Děti čeká přednáška o prevenci a počínaní si v krizové situaci, modelová situace a další praktické zkušenosti. Odpoledne se záchrannou službou

První pomoci není nikdy málo. Dítě potřebuje přesně vědět, co dělat v rizikové situaci, aby dokázalo minimalizovat možná další rizika. Proto se s profesionálními zdravotníky zaměříme na nejčastější situace a nebude chybět modelová situace pro nácvik nabitých zkušeností.

 

Odpoledne v útulku

Často se dnes děti setkávají s volně se pohybujícími pejsky. Se zkušenými experty se zaměříme na bezpečnost práce s cizím pejskem a další užitečné informace. 


Challenge odpoledne

Odpoledne plné výzev, soutěží a jejich překonání.  

Trénink Krav Maga

V sebeobraně se s dětmi zaměřujeme hlavně na prevenci proti šikaně, komunikaci s agresorem (ať dětským nebo dospělým), správnému držení těla a chování ve vypjaté situaci. Celý tábor je veden hravou formou, aby děti bavil a vzbuzoval v nich zájem učit se další a další nové věci. Součástí jsou i modelové situace, kde si děti na vlastní kůži vyzkouší, jak daná situace může skutečně vypadat  

Paintball odpoledne

Zábava, adrenalin a pohyb. To vše a ještě víc nabídne tato hra. Ráno se sejdeme na vlakovém nádraží a společně pojedeme do Předměřic u Hradce Králové. 

Zde využijeme exkluzivní zázemí plné doplňkového zábavného programu (pogo tyče, bumper ball, indiánské foukačky atd.) a nejlepší hřiště na paintball v okolí.  

ALL INCLUSIVE

Zajistíme dětem smysluplný program, pitný režim, oběd i domácí svačinky. 

CO VŠECHNO VAŠE DÍTĚ DOSTANE

Zdravé sebevědomí

Děti vedeme ke zdravému sebevědomí a podporujeme jejich schopnosti a dovednosti, ve kterých vynikají. Zároveň je učíme neklopit zrak před problémem, ale vyřešit ho správnou cestou.

Větší pocit bezpečnosti

Každá dovednost jde ruku v ruce. Dítě si bude více věřit, protože se něco nového naučí a vše si na vlastní kůži vyzkouší. Všem přejeme, aby nic z toho nemuselo nikdy použít, ale pokud ano, už to všechno zažilo a nacvičilo, ví, že to bude umět použít.

Nástroje, jak čelit šikaně a nebýt obětí

Zaměření na asertivní komunikaci, komunikaci s agresorem, proxemický tanec.

Zorientování se v problémové situaci

Tím, že si dítě vše zkusí, předejdeme tak situaci, že by dítě v krizové situaci tzv "zamrzlo" a nedělalo nic. Pokud si něco mozek již zažil na tréninku, dokáže mnohem rychleji vyhodnotit danou situaci a jednat.

Nové přátele a kamarády

Děti si na táboře vzájemně pomáhají a podporují se a tím vznikají i nové a déle trvající vazby i po skončení tábora.

Zkušenosti uplatnitelné v běžném životě

Vše z toho, co bude v programu tábora, může dítě okamžitě použít v běžném životě. Bude se cítit bezpečněji a vy také.

Registrace

Volná místa : 6

Dětí cca 8-15 let

Termín 2 : 17.-21.8.2020

Místo : Rebels Gym

Cena: 2699,-

V ceně : Každý den oběd a dvě svačiny. Originální tričko a diplom. Cesta vlakem a autobusem na Paintball, případné další vstupy do 50Kč. Kompletní program, zážitky a modelové situace.

V ceně je také Paintball vybavení - kombinéza, maska, rukavice, helma , zbraň + 100 kuliček. Kurz povede hlavní instruktor Rebels Gym Petr Gotvald a kondiční trenérky Pavla a Katka. Celý náš tým pravidelně absolvuje vzdělávací kurzy v oblasti seberozvoje, cvičení a první pomoci. 


Postup registrace

  1. Vyplňte registrační formulář níže.
  2. Obratem Vám zašleme email s platebními informacemi.
  3. 100% platná registrace bude po uhrazení částky.