Rebels ICE challenge

05.11.2018

Výzva, která ti zlepší krevní oběh, zdraví, posílí imunitu, vyplaví endorfiny - hormony štěstí, takže zlepší náladu a posílí nervový systém, zlepší pokožku, pomáhá k hubnutí, v případě nemoci zkrátí její průběh, posune Vaše hranice a na konci z Vás bude LedoBOREC🐧🐧 + ušetříš za zimní oblečení :P 

Výzva již běží od 1.11.2018 ale nikdy není pozdě si zlepšit zdravý. Proto se přidej na Facebookové stránce Rebels do skupiny Rebels ICE challege a napiš si o otužovací program. Krůček po krůčku si vybuduješ mentální i fyzickou odolnost.

Navíc v prosinci bude několik seminářů na techniky dýchání a venkovní otužování. Takže máš nejvyšší čas začít s domácí přípravou.

O otužovací program mi napiš na gotvald.petr@seznam.cz

LEVEL 1 Domácí příprava 1.11. - 24.12.

LEVEL 2 Jak na to -9.12.2018

LEVEL 3 Stop panice! -16..12.2018

LEVEL 4 Harmonie a vítězství - 24.12.2018

Celý program výzvy je zcela dobrovolný a je vhodný pro zdravé lidi bez vážných zdravotních problémů, určitě není vhodný pro vážně nemocné lidi zejména s kardiovaskulárním onemocněním (např. velmi vysokým krevním tlakem, rizikem infarktu, mrtvice, epilepsií, s rakovinou aj) a těhotné ženy. Jestliže si nejsi jistý, zda jsou pro tebe vhodná dechová cvičení, cvičení a otužování, poraď se předem se svým lékařem!!!