Rozpohybuj ledy- změna termínu!

23.01.2021

Mindfullife a Rebels Gym uvádí

Jedinečný workshop  plný alchymie dechu a ponoru do ledu obohacen o magii a krásu pohybu našich těl


Kasii část workshopu bude zmiňovaná alchymie dechu a ponor do ledu tak, jak jste již zvyklí z mindfullife.cz a bude obohacen o nejžhavější a doslova žhavé techniky, které v nás rozproudí náš vnitřní oheň  

Petrovým cílem na tomto kurzu bude Vám předat co nejvíc důležitých informací ke zkvalitnění Vašeho pohybu, ale i samotného života. Neb naše životy se skládají z pohybu a ten má svůj vývoj.

Detail pohybové části


Úvodem si povíme, jak určitě necvičit, jaké principy fungují a jaké naopak spíš ublíží.
Poté se naučíme dobře dýchat. A to v klidovém stavu i při zátěži. Vyzkoušíme pár testů, které nám ukážou, jak na tom jsme s dechem dle posledních výzkumů a ukážeme si několik dechových technik pro zlepšení.
Dále rozhýbeme naše často zatuhlé klouby. Kdo by neznal lupání a praskání v kloubech. Naučíme se efektivní sestavy od hlavy až k patě, díky kterým se Vám zlepší pohyblivost a zmizí bolest v problémových oblastech jako jsou ramena či krční páteř.
Kromě kloubů rozhýbeme i celé tělo jednoduchými pohyby zvané Resety. Vyzkoušíte si jednoduché pohyby vycházející často z naší přirozené biomechaniky. 


Pravidelné cvičení několika cviků denně Vám uvolní tělo, zlepší jeho držení a pomůže Vám od bolestí zad, kyčlí a dalších oblastí.

Nebudeme se věnovat jen uvolnění a rozhýbání, ale také pohybu a síle. Síla je nedílnou součástí pro bezbolestný a zdravý pohyb. Můžete se těšit na všestranné metody lezení, plazení, skoky, ale také správné pohybové vzory jako je dřep, klik a zvedání zátěže.
Po posílení se budeme věnovat samo-myofasciálnímu uvolňování pomocí automasážních pomůcek, přičemž některé máte doma. Proč? Zatuhnutí fascií negativně ovlivňuje celé tělo a narušuje funkci jednotlivých orgánů, svalů, kloubů, šlach, krevního, lymfatického a nervového systému. 

Registrace

Termín 23.1.2021  /  Čas 9-18h  /  Cena 2000,-


Postup registrace

  1. Vyplňte formulář níže
  2. Zaplaťte zálohu 1000,-
  3. Číslo účtu 123-2098180247/0100 / Do poznámky napište své jméno
  4. Potvrď kolonku "ZÁLOHA ZAPLACENA"
  5. Odešlete formulář

Teprve po připsání platby na náš účet je Vaše registrace 100% platná. Dále obdržíte email s potvrzením platby a detailními informacemi k workshopu. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

Kasia +420 721 210 677      Petr +420 739 673 376

Adresa: Klokočí 49, 511 01