Workshop Jak /NE/začít s pohybem

18.01.2020

Kurz již proběhl. Aktuálně pro Vás připravujeme nový termín.

Proč Jak/NE/začít?

Nejdříve si ukážeme techniky, cviky, pomůcky, metody tréninku, které nefungují nebo ne tak, jak si většina lidí myslí. Posvítíme si na nejčastější problémy a chyby v tréninku, po kterých budete vědět, jak určitě NE začít nebo dané věci přestat dělat.

Hned poté se vrhneme na samou podstatu kurzu, a to jak efektivně, bezpečně a nekompromisně začít s pohybem, či si zefektivnit trénink.

Proč začínat a vůbec dobře?

Naše těla pohyb potřebují, bez správného pohybu naše těla slábnou, zhoršuje se pohyb a přibývá bolestí.  Právě bolest bývá často příčinou začátku snahy to změnit. Tento kurz Vám dá návod, jak své tělo zbavit bolesti, zatuhlosti nebo Vám ukáže, jak se hýbat tak, aby k bolestem a jiným problémům nedošlo, pokud je ještě nemáte.

Kromě jiného budete vědět proč a co děláte. Takže pochopíte podstatu cvičení a pohybu a už Vám nikdo nenamluví, že 30ti denní  výzva planku, běhání či hard core kruháč je super start.

Co si odnesete?

Ucelený náhled a návod jak pracovat se svým tělem. Díky tomu budete schopni posoudit efektivitu dosavadních tréninků, jak u sebe, tak i tréninků u svých dětí či kamarádů. Naučíme se základy s velkým Z jako je správné dýchání, kloubní mobilita, uvolňovací cviky, které z Quasimoda udělají opět Homa erecta (Člověka vzpřímeného) :)

 Dále Vás čeká TOP pohybových a posilovacích cviků, které zvládne každý. Techniky auto-myofasciálního uvolnění pomocí jednoduchých pomůcek jako je masážní válec, duoball, tenisák aj.

Naučíme se zákldní pohybové vzory jako je dřep a hlavně se zaměříme na zvedání zátěže. Všechny techniky Vám přizpůsobíme přímo na míru tak, abyste je zvládli v co nejlepší kvalitě.

Celý průběh workshopu si odnesete v manuálu, kde najdete i spoustu rad a tipů pro lepší život, tréninkové plány ze cviků, které budeme cvičit, otužovací manuál a další užitečné věci.

A jako poslední nebude chybět Certifikát Rebels Gym.


Další bonusy workshopu

  • workshop je vhodný pro všechny věkové kategorie 15+
  • je cílený na aktivní i pasivní sportovce a nesportovce
  • na většinu cviků z workshopu nepotřebujete žádné  vybavení
  • vaše osobní poznámky si můžete zapisovat do manuálu
  • menší skupina lidí pro maximální dohled a osobní přístup při cvičení
  • naučíte se aplikovat cviky a pohyby v běžném životě
  • už po workshopu se budete cítit lépe
  • rozhýbete se a zesílíte!

Workshop Jak /NE/začít

Kdy : 18.1.2020 10-17h (1h pauza na oběd)

Kde: Rebels Gym

Cena: 690,- (pro členy RG 10% sleva)

V ceně je : 6h teorie a praxe, manuál, certifikát, občerstvení s dobrou kávou  

Workshop je ideální jako dárek :)

Registrace


Vchod do areálu hlavní branou, 100m rovně, po pravé straně budova B (parkování přímo před budovou)