Workshop zvedání zátěže

03.08.2019

Zvedání něčeho je jeden z nejčastějších pohybů, které denně děláme. Přirozený pohyb, který nás provází celý život. Proto by stálo za to se zamyslet, jestli se umíte ohnout a něco zvednout dobře 😊.
Je jedno co zvedáte. Ať už tužku, klíče, máma své dítě či psa. Pořád je to ten pohyb, jehož techniku pilujeme na tréninku, aby nám pomohla i v běžném životě.
Spousta lidí ve fitku ladí techniku při tahu, ale když si nandávají či sundavají kotouče, technika je ty tam. K čemu je pak trénink, který je aplikovatelný jen v momentu tahu?
I když zvedáš tužku, je třeba přemýšlet, jak ji zvedáš. Proč?
Každý zdvih je jako malé puzzle. Čím víc špatných dílků přidáte, tím si víc utvrzuje špatný vzorec pohybu, který je pak čím dál těžší odnaučit. A s každým dílem vzniká obraz, na kterém bude buď slabý Quasimodo nebo Arnold (ne do objemu, ale do síly 😊) 💪 

Kurz je vhodný nejen pro aktivní sportovce, ale hlavně pro běžného člověka!

Co si z kurzu odnesete?

V prvé řadě si vysvětlíme mýty a fakta o mrtvém tahu. Ubližuje nebo pomáhá? Proč je slabost velkým ohrožením běžného člověka? Ubližuje víc samotný cvik či špatné provedení? Zkrátka si tento pohybový vzorec rozebereme a vše si vysvětlíme. Takže po této části budete vědět vše důležité a budete mít na všechny otázky jasnou odpověď.

V praktické části se budeme věnovat základní pohybové přípravě, která nás dobře rozhýbe a připraví na trénink. Naučíme se přípravné cviky, které nám pomůžou s technikou a silou, jako je brániční dýchání, silové dýchání, hard style plank, rumunský tah a další. Naučíte se ty nejdůležitější body pro MT v praxi.

Naučíme Vás mrtvý tah

- s kettlebellem

- s velkou osou

- volnou zátěží

- jednoruční MT

Postupná progrese!

Mrtvý tah je jeden sice jak technicky a silově z nejtěžších, tak ale zároveň nejproduktivnějších cviků, které můžete provést. 

Dostanete maximum teoretických informací, naučíte se, jak se dobře hýbat, jak pro trénink tak i pro běžný život. Naučíte základní techniky a principy, které budete aplikovat v běžném životě či svém tréninku. Zbavíte se bolesti, slabosti, zlepšíte si techniku a výkon!

Datum : 3.8..2019

Čas: 9 - 15h  +/- 1 h

Místo : Rebels Gym

Lektor: Petr Gotvald

Cena : 990,-

Cena dále zahrnuje: Manuál, Certifikát o účasti, Praktický nácvik a teoretické informace, drobné občerstvení a dobrou kávu:)


Přihlašovací formulář na kurz

Po  odeslání formuláře obdržíte informační email s podrobnostmi.


Rebels Gym - 100 m od vjezdu branou do areálu