Osobní tréninky

Začni teď, jinak a lépe

Nejlepší čas na kvalitní trénink byl už před lety, ten druhý je teď!

Neboj se cvičit jinak než jak znáš od kamarádů a YouTube!

Lépe neznamená více...

Kdo, co a proč...

Kdo

Jmenuji se Petr Gotvald , téměř celý život se věnuji cvičení a sportu. Vyzkoušel jsem si x sportů a ještě víc fitness stylů a technik tréninků.  To vše mě dovedlo k tomu, čím jsem dnes a čemu se věnuji a co se snažím předávat dál. Dnes pracuji jako profesionální osobní trenér, fitness instruktor s mezinárodní certifikací pod záštitou MŠMT. Vedu a  pořádám skupinové lekce, osobní tréninky, kurzy, semináře.

Další kurzy a semináře :

 • Zdravotní a preventivní cvičení
 • Kondiční trenér dětí a mládeže 
 • Kondiční trenér dětí a mládeže 2
 • Odborný seminář - Dřep Prehab/Rehab
 • Odborný seminář - Kompletní pohybová příprava
 • Kurz relaxačních masáží
 • Kloubní mobilita
 • Cvičení s kettlebel level 1, level 2
 • Posilování břicha - Hard style ABS
 • Krav Maga - základní kurz, kurz pro ozbrojené složky, kurz přežití, ochrana třetí osoby, přežití teroristického útoku aj.
 • Kurz první pomoci 2016, 2018, 2019
 • Kurz otužování a dýchacích technik dle Wim Hofa
 • Oxygen Advantage

Měj odvahu dělat méně, ale lépe! 

Co

Mojí specializací je základní pohybová příprava, kondiční a silový trénink.  Vybírám to nejefektivnější ze světa fitness a zdravého pohybu. Učím klienty vnímat svoje tělo jako jeden celek, učím je, že trénink není jen v gymu, ale i v běžném životě. Proto, co je naučím a co jim předám, jim zlepší i jejich osobní i pracovní život, protože se tréninkové techniky a principy naučí aplikovat i tam.

Myšlenka, kterou reprezentuji je velice snadná: "Nejdříve se musíme naučit hýbat dobře, potom často a až pak se zátěží"

Proto, abych Vám mohl sestavit individuální plán na míru, absolvujeme spolu seznamovací sezení a diagnostiku vašeho těla a  pohybu. Každý člověk je originál a potřebuje trochu něco jiného.  Tato část naší spolupráce  je nezbytná, aby pro vás byl trénink bezpečný a efektivní.

Co Vás určitě čeká a nemine 

Čeká Vás cesta za kvalitními a pevnými základy. Naučíte se jak správně dýchat a pracovat s dechem při cvičení, rozhýbeme Vaše často zatuhlé a bolavé klouby. Restartujeme chybné držení těla, špatné pohybové vzorce  a často zažité mýty o cvičení . Naučíte se jak aktivovat Vaše tělo jako jeden funkční a silný celek. Výsledek? Vaše zdravé, funkční, silné JÁ, než poznalo židli a nic nedělání či špatné dělání.

Ano, až tak hluboko se dostaneme, opět si vyzkoušíte, jaké to je se ladně a koordinovaně hýbat, jako když jste byli dětmi. To je jedna z mnoha výhod mého tréninku, to co cvičíme vychází z přirozené biomechaniky našich těl, takže nic nového, jen  v mnoha případech zapomenutého :) 

Jakmile si osvojíš základy dechu, pohybu, práce se svojí vahou a zesílíš, budeme se věnovat progresi základních cviků jako dřep, klik, zvedání zátěže a shybu. Podle potřeby přišlápneme pedál  a začneme používat externí zátěž. Primárně se budeme věnovat jedné z nejefektivnějších a nejuniversálnějších pomůcek a tou je kettlebell. Ale nezůstaneme jen u ní :)

Proč

Protože naše těla jsou nastavená k tomu, aby se hýbaly, potřebují pohyb. Ale potřebují správný pohyb a to je největší kámen úrazu v dnešním světě fitness a společnosti jako takové. Všichni spěchají a chtějí vše hned a co nejjednodušším způsobem. Do toho vznikají stále nová cvičení a pomůcky a doplňky, které slibují ony zázraky. Ale víte co? To nejlepší a nejefektivnější už tady dávno je a nic ze současného SCI-FI fitness to ještě nepřekonalo :)

Proto se věnuji technikám, které jsou ověřené desítkami let a mají reálné výsledky

Proto minimalistický trénink, pár TOP cviků s postupným progresem a striktní technikou
Proto funkční trénink, co se naučíš v gymu, aplikuješ v běžném životě
Proto půjdeme pomalu, abychom došli co nejdál

Jedna věc je co od cvičení chcete, druhá co opravdu potřebujete!

Proto se budeme věnovat cestě k vašim snům a cílům, ale také se zaměříme, co opravdu vy a vaše tělo potřebuje. 

Proto využívám jednoduché, ale efektivní pomůcky, které si můžeš pořídit taky. Za málo peněz dostaneš hodně muziky!

Protože spousta lidí žije v mýtech o cvičení a cvičí neefektivně, nesmyslně a nebezpečně.


Námaha musí být efektivní, tělo má hlavně dobře fungovat  

Recenze

S Petrem jsem jako s osobním trenérem byla velmi spokojená! Vytvořil mi trénink na míru a při cvičení byl velmi trpělivý. Vše, čemu jsem nerozuměla, mi dokázal parádně vysvětlit. Cvičení s ním doporučuju. Bohužel jsem musela ze zdravotních důvodů skončit.

Simča 

Trénink s Petrem jsou výborný, ať osobní nebo společný. Vždy do toho dá stoprocentní výkon a klade důraz na kvalitu cviků a techniku. Za mě super!

Milan 

Chodila jsem na individuelní cvičeni k panu Petrovi a byla jsem moc spokojená. Jeho profesionalní a zároveň citlivý přístup mi velmi vyhovoval a sama jsem viděla, jaké dělám pokroky. 

Olga

S Péťou cvičím již asi 2 roky. Za tu dobu mě naučil víc než dost z pohybu a cvičení.... od dýchání, správné techniky "základních" cviků.. pro mě největší bonus je cvičení s kettlebell a lezení :) 
Ke každému přistupuje individuálně, což je velké plus a cvičení jde pak samo :)
Pája

K Petrovi jsem přišla jako úplný začátečník a navíc s bolestmi zad. Jeho způsob tréninku a profesionální přístup mi zvedl kondici a co hlavně, zbavilmě bolesti zad. Za mě na 100% doporučuji.

Marťa

S Petrem už cvičím několik měsíců. Jeho přístup je velmi profesionální a ví co dělá. Začali jsme od základů, nenápadné cviky které mi dali zabrat a měli velký přínos. Teď se hýbu lépe,cítím se lépe a jsem silnější. 

Rozhodně doporučuji! Skvělý přístup, úžasná motivace! Výsledky jdou vidět a hlavně jsme se naučili správně cvičit a ovládat svoje tělo. Největší radost měla mamka, když si díky cvičení uvolnila krční páteř. A začala po dlouhých letech normálně spát.

  Benefity mého tréninku

 • Budu se věnovat jen Vám a budete pod odborným dohledem.
 • Je to nejrychlejší a nejefektivnější cesta, jak se dokážete zlepšit.
 • Naučím Vás, jak se dobře hýbat, jak správně dýchat, jak zesílit a být v pořádné kondici.
 • Vše Vám dostatečně vysvětlím, aby jste si uvědomili proč, co a jak cvičíme.
 • Vše je přizpůsobené Vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu, Vaší sportovní minulosti, Vašim zkušenostem, věku, váze a tomu, čeho chcete dosáhnout. 
 • Vyvarujete se chyb a předejdete zraněním.
 • Sestavím Vám tréninkový plán na míru tak, aby jste ho zvládali plnit.
 • Zajímá mě hlavně kvalita a ne kvantita, pokud se mi něco nezdá, nebo si nevím rady, tak to přiznám. Proto spolupracuji i s lidmi z oblasti fyzioterapie a dalšími profesionály z oboru.
 •  V prvé řadě mě zajímá Vaše zdraví, kondice a síla. Až pak vizuální stránka (správně fungující tělo i dobře vypadá).
 • Nadopuji Vás motivací a pozitivní energií.
 • Neustále se posouvám, vzdělávám a učím se od těch nejlepších specialistů u nás. První hodina ZDARMA!

Co 100% nečekejte

Nejsem zastánce strojového cvičení a objemového tréninku. Hledám sílu a funkční pohyb, kde tělo pracuje jako celek. Pokud chceš zvyšovat objem na kulturistické závody nebo na oslnění , Rebels Gym není to, co hledáš. 

Mojí specializací je pohybová příprava, kondiční a silový trénink. Nikoliv výživový poradce, od toho jsou jiní. Určitě na téma stravovaní v tréninku narazíme, ale počítat kalorie spolu nebudeme :)

Také nečekej zázračné tréninkové metody, kterých je plný internet. U mě budeš vědět, proč a co cvičíš. V jednoduchosti je krása, síla a zdraví.

A už vůbec u mě nečekej zkratky, urychlováky, pomůcky a vybavení ze" SCI-FI " fitness, které jediné co cvičí, je tvoje peněženka.