S Petrem jsem jako s osobním trenérem byla velmi spokojená! Vytvořil mi trénink na míru a při cvičení byl velmi trpělivý. Vše, čemu jsem nerozuměla, mi dokázal parádně vysvětlit. Cvičení s ním doporučuju. Bohužel jsem musela ze zdravotních důvodů skončit.

Simča 

Trénink s Petrem jsou výborný, ať osobní nebo společný. Vždy do toho dá stoprocentní výkon a klade důraz na kvalitu cviků a techniku. Za mě super!

Milan 

Chodila jsem na individuelní cvičeni k panu Petrovi a byla jsem moc spokojená. Jeho profesionalní a zároveň citlivý přístup mi velmi vyhovoval a sama jsem viděla, jaké dělám pokroky.

Olga

S Péťou cvičím již asi 2 roky. Za tu dobu mě naučil víc než dost z pohybu a cvičení.... od dýchání, správné techniky "základních" cviků.. pro mě největší bonus je cvičení s kettlebell a lezení :)
Ke každému přistupuje individuálně, což je velké plus a cvičení jde pak samo :)
Pája

K Petrovi jsem přišla jako úplný začátečník a navíc s bolestmi zad. Jeho způsob tréninku a profesionální přístup mi zvedl kondici a co hlavně, zbavilmě bolesti zad. Za mě na 100% doporučuji.

Marťa

S Petrem už cvičím několik měsíců. Jeho přístup je velmi profesionální a ví co dělá. Začali jsme od základů, nenápadné cviky které mi dali zabrat a měli velký přínos. Teď se hýbu lépe,cítím se lépe a jsem silnější.

Rozhodně doporučuji! Skvělý přístup, úžasná motivace! Výsledky jdou vidět a hlavně jsme se naučili správně cvičit a ovládat svoje tělo. Největší radost měla mamka, když si díky cvičení uvolnila krční páteř. A začala po dlouhých letech normálně spát