Novinka

v Rebels Gym

Často mluvím nebo mi píšou starší lidi, že by rádi začali cvičit. Jen nevědí jak, nevědí co, mají nějaké pohybové omezení, doma se jim nechce atd. Tyto problémy řeší samozřejmě i mladší generace. Ale ti starší si často nemohou dovolit platit osobního trenéra z důchodového blahobytu naší země. Naše těla potřebují správný pohyb v každém věku. A věřte, že cvičit se dá v každém věku a zdravotní omezení vás rozhodně nemusí vyřadit ze hry. Připravili jsme pro Vás nové cvičení zaměřené na starší generaci. Cvičení je zaměřené na šetrné rozhýbání kloubního aparátu, uvolnění zatuhlých částí Vaších těl z dlouhodobého nic nedělání či naopak špatného dělání. Posílíme efektivně a bezpečně celé Vaše tělo.Jednoduché metody, které zvládnete cvičit sami doma. Metody, které pomohly mým klientům od bolesti kloubů, krční či bederní páteře a zlepšili jim spánek a celkově osobní život. 

Registarce níže nebo na hlavní stránce

První trénink ZDARMA!!!


 V Rebels dáváme důraz na kvalitu před kvantitou, proto se ve skupinových i osobních trénincích věnujeme těm nejefektivnějším tréninkovým metodám.

To znamená, že vycházíme z metod a cviků, které jsou ověřené a efektivní.

Studujeme a učíme se od nejlepších kapacit přes pohyb, silový a kondiční trénink. Nesledujeme moderní trendy ve fitness, to nejlepší už tu dávno je. Rozvíjíme základní cviky a metody z kterých pramení původní fitness s velkým F. Většina pomůcek a různých stylů cvičení z poslední doby  je jen byznys s Vaším zdravím a masírka Vašich peněženek :)

Našim cílem je Vás a Vaše těla naučit zdravému, bezpečnému a funkčnímu pohybu, a ne jej přetěžovat a cvičit do selhání.


Fit & Move trénink je pro všechny, můžeš s ním začít v každém věku. Být silný/á a pohyblivý/á je nezbytné pro sportovní rozvoj a hlavně pro běžný život. Zvyšování síly a  kondice lze docílit dodržením základních pravidel tréninku. 

"Ženy by měly být silné, protože jsme schopné ohromné fyzické síly. Velmi často se ženy nechají omezovat myšlenkou, že silový trénink je pro muže nebo že z něj budou vypadat jako muži. Chtěla bych vám říct, že to není pravda. Překonejte strach, balamutili nás příliš dlouho." - Coach Karen

Je jedno jestli jsi úplný začátečník, hobík nebo aktivní sportovec. Každý trénink se naučíte pracovat se svým tělem tak, aby jste si zlepšili zdraví, kondici a celkově zesílili. Naučíme Vás technikám, které zlepší Váš osobní i sportovní život. 


Naše těla jsou stvořeny k pohybu. Přijď se naučit, jak se hýbat efektivně a bezpečně!

A jako bonus se dostaví i vizuální změny na vaší postavě :)


Tréninky jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé.  Všechny cviky mají stupně obtížnosti a ty individuálně přizpůsobíme každému z Vás. Proto cvičíme v malých skupinách abychom si pohlídali kvalitu cviků a Vaše zdraví.

V případě nižšího věku 18ti let - nutná konzultace předem!   


Silový trénink v dostatečných pohybových rozsazích nevede ke snížení pohyblivosti, ale v mnoha případech ji dokonce zlepšují. Při provedení správné techniky a mechaniky pohybu může sportovec jak zlepšit sílu, tak i pohyblivost. 

Proč je síla nezbytná? Dle výzkumu profesora Debevce bylo z 500 operovaných pacientů až 80% lidí z oblasti lehkých a středně těžkých prací (úředníci, řidiči, studenti, ženy v domácnosti atd.) Pracovníci, kteří těžce pracovali( např. horníci či dělníci) na tom byly lépe, v zemědělství na tom byli vůbec nejlépe. 


Maximální kapacita na trénink je 6 osob!

  

Proto je nutné si včas rezervovat místo a dodržovat pravidelnost docházky. Pravidelnost je klíčem k úspěchu. 


Registarce


Klikni na odkaz a vyber si svůj trénink. Registrace jsou závazné!!!

Při zrušení registrace nás kontaktujte SMS na  739 673 376, děkujeme.