První trénink ZDARMA!!!

Při zakoupení permice.


 V Rebels Gym dáváme důraz na kvalitu před kvantitou, proto se v kondičně silových skupinových trénincích věnujeme těm nejefektivnějším tréninkovým metodám a cvikům.

Čeká na vás velice osobní přístup a nastavení objemu a intenzity tréninku dle Vaší aktuální kondice.

Našim cílem je Vás a Vaše těla naučit zdravému, bezpečnému a funkčnímu pohybu, a ne jej přetěžovat a cvičit do selhání.  Silově kondiční a pohybový  trénink je pro všechny, můžeš s ním začít v každém věku. Být silný/á a pohyblivý/á je nezbytné pro sportovní rozvoj a hlavně pro běžný život. Zvyšování síly a  kondice lze docílit dodržením základních pravidel tréninku. "Ženy by měly být silné, protože jsou schopné ohromné fyzické síly. Velmi často se ženy nechají omezovat myšlenkou, že silový trénink je pro muže, nebo že z něj budou vypadat jako muži. Chtěla bych vám říct, že to není pravda. Překonejte strach, balamutili nás příliš dlouho." - Coach Karen


Je jedno jestli jsi úplný začátečník, hobík nebo aktivní sportovec. Každý trénink se naučíte pracovat se svým tělem tak, aby jste si zlepšili zdraví, kondici a celkově zesílili. Naučíme Vás technikám, které zlepší Váš osobní i sportovní život. 
Naše těla jsou stvořeny k pohybu. Přijď se naučit, jak se hýbat efektivně a bezpečně!

A jako bonus se dostaví i vizuální změny na vaší postavě :)

Tréninky jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé.  Všechny cviky mají stupně obtížnosti a ty individuálně přizpůsobíme každému z Vás. Tréninky na sebe navazují, proto je klíčová pravidelnost. Proto cvičíme v malých skupinách, abychom si pohlídali kvalitu cviků, Váš progres a Vaše zdraví.

V případě nižšího věku 18ti let - nutná konzultace předem!   

Silový trénink v dostatečných pohybových rozsazích nevede ke snížení pohyblivosti, ale v mnoha případech ji dokonce zlepšují. Při provedení správné techniky a mechaniky pohybu může sportovec jak zlepšit sílu, tak i pohyblivost.
 

Proč je síla nezbytná? Dle výzkumu profesora Debevce bylo z 500 operovaných pacientů až 80% lidí z oblasti lehkých a středně těžkých prací (úředníci, řidiči, studenti, ženy v domácnosti atd.) Pracovníci, kteří těžce pracovali( např. horníci či dělníci) na tom byly lépe, v zemědělství na tom byli vůbec nejlépe. 


Maximální kapacita na trénink je 8 osob!

  

Proto je nutné si včas rezervovat místo a dodržovat pravidelnost docházky. Pravidelnost je klíčem k úspěchu. 


Registrace

Ceník

Trénuji 1x v týdnu ( 4 lekce dle Vašeho výběru v měsíci) 520,-/měsíčně

Trénuji 2x v týdnu (8 lekcí dle Vašeho výběru v měsíci) 1000,-/měsíčně

Trénuji 3x v týdnu (12 lekcí dle Vašeho výběru v měsíci) 1320,-/Měsíčně


Jednorázový vstup 150,-

Při zakoupení měsíční permice máte první lekci zdarma!

V případě jednorázových vstupů je třeba si po první lekci přednabít kredit (min.částka 450,- / 3 tréninky)