Novinka!

Rádi bychom Vám představili pilotní projekt našeho gymu.

👉Cvičíš, ale nemáš vhodný prostor na svůj trénink?
👉Připravuješ se na extrémní překážkové běhy a zima ti kazí přípravu?
👉Chybí ti potřebné vybavení?
👉Chodíš k nám na skupinovky či osobky a chceš si dát svůj trénink víckrát?

Tak si vyber ze dvou  tréninků a doraz si užít svůj trénink do nejlíp vybaveného gymu v širokém okolí. Veškeré vybavení je ti k dispozici, stejně tak i poradenství, kdyby sis s něčím nevěděl/a rady. 

Registrace v online kalendáři, kapacita na jeden trénink (90min)  5 osob! Vstup 100Kč.


První trénink ZDARMA!!!


 V Rebels dáváme důraz na kvalitu před kvantitou, proto se ve skupinových i osobních trénincích věnujeme těm nejefektivnějším tréninkovým metodám.

To znamená, že vycházíme z metod a cviků, které jsou ověřené a efektivní.

Studujeme a učíme se od nejlepších kapacit přes pohyb, silový a kondiční trénink. Nesledujeme moderní trendy ve fitness, to nejlepší už tu dávno je. Rozvíjíme základní cviky a metody z kterých pramení původní fitness s velkým F. Většina pomůcek a různých stylů cvičení z poslední doby  je jen byznys s Vaším zdravím a masírka Vašich peněženek :)

Našim cílem je Vás a Vaše těla naučit zdravému, bezpečnému a funkčnímu pohybu, a ne jej přetěžovat a cvičit do selhání.


Fit & Move trénink je pro všechny, můžeš s ním začít v každém věku. Být silný/á a pohyblivý/á je nezbytné pro sportovní rozvoj a hlavně pro běžný život. Zvyšování síly a  kondice lze docílit dodržením základních pravidel tréninku. 

"Ženy by měly být silné, protože jsme schopné ohromné fyzické síly. Velmi často se ženy nechají omezovat myšlenkou, že silový trénink je pro muže nebo že z něj budou vypadat jako muži. Chtěla bych vám říct, že to není pravda. Překonejte strach, balamutili nás příliš dlouho." - Coach Karen

Je jedno jestli jsi úplný začátečník, hobík nebo aktivní sportovec. Každý trénink se naučíte pracovat se svým tělem tak, aby jste si zlepšili zdraví, kondici a celkově zesílili. Naučíme Vás technikám, které zlepší Váš osobní i sportovní život. 


Naše těla jsou stvořeny k pohybu. Přijď se naučit, jak se hýbat efektivně a bezpečně!

A jako bonus se dostaví i vizuální změny na vaší postavě :)


Tréninky jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé.  Všechny cviky mají stupně obtížnosti a ty individuálně přizpůsobíme každému z Vás. Proto cvičíme v malých skupinách abychom si pohlídali kvalitu cviků a Vaše zdraví.

V případě nižšího věku 18ti let - nutná konzultace předem!   


Silový trénink v dostatečných pohybových rozsazích nevede ke snížení pohyblivosti, ale v mnoha případech ji dokonce zlepšují. Při provedení správné techniky a mechaniky pohybu může sportovec jak zlepšit sílu, tak i pohyblivost. 

Proč je síla nezbytná? Dle výzkumu profesora Debevce bylo z 500 operovaných pacientů až 80% lidí z oblasti lehkých a středně těžkých prací (úředníci, řidiči, studenti, ženy v domácnosti atd.) Pracovníci, kteří těžce pracovali( např. horníci či dělníci) na tom byly lépe, v zemědělství na tom byli vůbec nejlépe. 


Maximální kapacita na trénink je 6 osob!

  

Proto je nutné si včas rezervovat místo a dodržovat pravidelnost docházky. Pravidelnost je klíčem k úspěchu. 


Registarce


ZMĚNA V REZERVAČNÍM SYSTÉMU!!!

Více info v online kalendáři.